Nowy zwiastun z serii „Thief: Opowieści z Miasta”

Cenega udostępnia drugi zwiastun z serii stylizowanych filmów do gry Thief, przygotowane przez studio Eidos-Montréal,  wielokrotnie nagradzane studio, będące producentem docenionej przez krytyków gry DEUS EX: BUNT LUDZKOŚCI. Film skupia się na bogatej fabule gry Thief i postaciach ze zdeprawowanego Miasta.

Każdy zwiastun z serii przedstawia historię z perspektywy innej postaci i opisuje życie w uciśnionym Mieście, które jest pustoszone przez bezwzględnego Barona Northcresta oraz tajemniczą chorobę, zwaną „posępnością”.

“Opowiem ci coś o Mieście.

Oboje wiemy to i owo o przeżyciu. Zestarzeliśmy się razem.

Wielokrotnie upadało, po czym odradzało się z własnych popiołów.

Ale tym razem jest inaczej. Równowaga została zachwiana.

Popłynie krew. Będzie cieknąć, kapać i sączyć się z każdej arterii tego miasta.

Ale… jest ktoś, kto może być kluczem.

To ktoś, kto boi się światła w sobie, tak samo mocno jak ciemności.

Tak. On się nada.”

Nikt nie wie, kim tak naprawdę jest Królowa Żebraków. Niektórzy twierdzą, że jest tak stara, jak samo Miasto. Inni mówią, że choć niewidoma, widzi ulice Miasta oczami szczurów, które je zamieszkują. Choć pochodzi z najniższej warstwy miejskiego społeczeństwa, Królowa Żebraków zarządza swoim dworem z większym szacunkiem, dyplomacją i rozsądkiem, niż wielu ludzi obdarzonych prawdziwą władzą w Mieście. Jest mądra, a niektórzy twierdzą, że nawet wszechwiedząca. Należy się liczyć z jej słowami, przekonaniami i sądami.

Gra THIEF zostanie wydana 28 lutego 2014 roku na PC z Windows, PlayStation®3, PlayStation®4, Xbox 360 oraz Xbox One. W naszym kraju gra pojawi się w polskiej wersji językowej (napisy) na wszystkie platformy. Polska wersja językowa na Xbox One będzie dostępna w formie aktualizacji przez Internet najwcześniej w dniu polskiej premiery konsoli.

Nowy zwiastun „THIEF – Opowieści z Miasta – Część 2 – Królowa Żebraków widzi wszystko” z polskimi napisami można znaleźć tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=SlyBWdp9AJc

 Thief Opowiesci z miasta