IO Interactive A/S, studio należące do Square Enix i tworzące grę Hitman: Rozgrzeszenie, przedstawia kolejny trailer z gry, tym razem prezentujący przebrania. Wykorzystywanie ich pozwala Agentowi 47 na infiltracje otoczenia i wmieszanie się w tłum podczas wyczekiwania na idealny moment do ataku. To unikatowe rozwiązanie znajduje się tylko w serii Hitman, a gra Hitman: Rozgrzeszenie rozwinie system przebrań do granic możliwości. Trailer można zobaczyć pod tym linkiem
Najnowszy trailer jest częścią serii filmów przygotowanych wyłącznie z elementów rozgrywki gry Hitman Rozgrzeszenie, które mają na celu ukazanie bogactwa, głębi i mnogości możliwości oferowanych przez żywy świat gry.
Premiera gry będzie miała miejsce 20 listopada 2012 roku. Tytuł ten dostępny będzie na konsole PlayStation®3, Xbox 360® oraz komputery osobiste, a w polskiej wersji językowej w agenta Agenta 47 wcieli się Paweł Małaszyński.